Не знаєте, що подарувати близькій людині в святковий день? Подаруйте враження!

У нас Ви можете замовити подарунковий сертифікат від фотостудії Say Cheese в Києві:

- на студійну фотозйомку з фотографом

- фотозйомку в обраному Вами жанрі (фотопрогулка, Love story, сімейна і тд)

- оренду залу на бажану кількість годин у зручний для вас час

     За бажанням можна замовити ще послуги стиліста-візажиста. Термін дії сертифіката необмежений! Дату і час зйомки Ви вибираєте самі і погоджуєте заздалегідь.

Вартість сертифікатів:

Студійні фотозйомка з фотографом Ціна оренди залу + вартість послуг фотографа
Фотозйомка з фотографом (в обраному Вами жанрі) Ціна послуг фотографа
Оренда залу Ціна оренди залу

 

     Щоб замовити сертифікат або зробити будь-який інший замовлення, зателефонуйте нам в студію або напишіть (Viber)  *.

1 1

2 1

3 1

 

 

 

Фотозйомка як подарунок: що вибрати

Якщо ви шукайте цікавий і незвичайний презент, яким хочеться здивувати коханого або близької людини, скористайтеся можливістю подарувати йому барвисту фотосесію. Ви можете стати як дарувальником, так і учасником грандіозного заходу, в якому народжуються справжні шедеври, створені руками талановитого фотографа. Сертифікат на фотосесію неодмінно сподобається будь-якій людині, яка отримала можливість попрацювати зі справжнім професіоналом.

Як вибрати підходящий варіант

Для того щоб купити сертифікат, купити сертіфікатпотребуется всього пара хвилин, але важливо, щоб подарунок став у нагоді винуватцю торжества, яким ви його вручите. Для цього постарайтеся врахувати кілька моментів:

  • Особливості характеру людини. Більшість людей люблять перевтілюватися, але, якщо ваша дружина чи кохана не схильні до того, щоб вживатися в нові образи, подаруйте нейтральну фотосесію, в якій людина залишиться самим собою. При цьому з ним попрацюють і стиліст, і візажист, щоб підкреслити достоїнства зовнішності, не дозволивши при цьому зникнути внутрішньої гармонії.
  • Наближення якогось торжества. Подумайте, що намічається в житті людини, для якого ви маєте намір придбати подарунковий сертифікат. Можливо, це корпоратив, який захочеться залишити в пам'яті, а може бути, річниця сімейного життя, який пара запам'ятає в пам'яті завдяки професійному фотографу? Ймовірно, це швидке весілля, і тоді доречними стануть зйомки в стилі love story, в якій майбутні молодята розкажуть свою історію кохання.
  • Особисті уподобання. Якщо винуватець торжества, для якого ви робите подарунок у вигляді фотосесії, має якісь захоплення, можна постаратися зробити знімки саме в такому стилі. Це може бути любов до автомобілів або природі, що запросто організує професійний фотограф. А може бути, людина, для якої призначена фотосесія в подарунок, найбільше на світі любить свою дитину і планує зробити дитячі зйомки? Тоді фотограф допоможе зберегти один день з життя малюка в найкращому вигляді.
  • Наявність вільного часу. Чи не кожна ділова людина сьогодні має можливість викроїти кілька годин для повноцінної фотосесії. А може бути, подарунок у вигляді професійної студійної зйомки отримає чарівна, але непосидюча дівчинка? В кожному окремому випадку варто враховувати цей факт і можна вибрати сертифікат на ту кількість годин, яке зможе пробути в студії щасливий володар подарунка.

Подарунок - в студії!

Якщо ви зацікавилися ідеєю організувати серію професійних знімків для дорогого вам людини, наша фотостудія з радістю надає вам таку можливість. Для кожного гостя ми організуємо затишну атмосферу, невимушене спілкування та професійну роботу з нашими фотографами. Подарунковий сертифікат на фотосесію ми можемо оформити так, щоб він виглядав яскраво і презентабельно. Для нас важливо, щоб людина, яка отримала його, відчув непідробну радість при отриманні такого подарунка, так само як і самої можливості побувати в руках професіоналів своєї справи: стилістів, візажистів і, звичайно, фотографів.